Vyhledávání


Kontakt

studio Alexandra
Novoměstská 344
Chrudim
537 01

KADEŘNICTVÍ 774462202
732129267

KOSMETIKA PERMANETNÍ MAKE-UP CND SHELLAC
MODELÁŽ NEHTŮ 775322330

E-mail: info@studio-alexandra.cz

Diamantová mikrodermabraze

Toužíte po jemné, sametové pleti během polední pauzy? Zvolte vakuovou nebo diamantovou mikrodermabrazi. Učinně zmírňuje příznaky stárnutí kůže, léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné jizvy a rozšířené kožní póry. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabrazeje velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně ke tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky.

Je logické, že rozsáhlých efektů nelze seriózně dosáhnout jedním ošetřením. Obecně se doporučuje absolvovat sérii čtyř až deseti ošetření v sedmi až desetidenních intervalech dle požadovaného efektu. Klientky mohou počítat s přibližně hodinovým, velmi příjemným odpočinkem, po kterém se mohou nalíčit a odejít s projasněnou pokožkou. Efekt je totiž velmi patrný již po prvním ošetření.
Ceník

Diamantová mikrodermabraze: od 680,-