Vyhledávání


Kontakt

studio Alexandra
Novoměstská 344
Chrudim
537 01

KADEŘNICTVÍ 774462202
732129267

KOSMETIKA PERMANETNÍ MAKE-UP CND SHELLAC
MODELÁŽ NEHTŮ 775322330

E-mail: info@studio-alexandra.cz

Kadeřnictví

 

 

V našem studiu se Vám dostane jak základních služeb jako je foukaná či střih, tak i barvení nebo melírování, vždy s důrazem na individuální péči a s kompletním servisem. Pečujeme o vlasy s láskou a dbáme na jejich kvalitu a zdraví. S tím souvisí použití kvalitních kadeřnických profi přípravků značek Echosline, Revlon.

Vaši hřívu probudí k životu keratinová kúra, s jejíž aplikací máme několikaleté zkušenosti. Jsou-li pro vás Vaše vlasy krátké či je vaším snem mít je konečně husté, dokážeme obojí! Ať toužíte po střihu klasickém, elegatním, sportovním nebo moderním, jste na správném místě. Doporučíme Vám barvy i střihy odpovídající Vašim představám i posledním módním trendům. Postaráme se i o pány

Nabízíme:
- moderní účesy pro každou příležitost
- poradíme Vám s každodenní úpravou vlasů
- melíry a to i kombinované melíry včetně červených odstínů
- přelivy, barvení a odbarvení
- trvalé ondulace, zábaly
- foukaná, vodová ondulace
- veškeré možné druhy účesů
- stříhání pánské, dámské i dětské, dle přání zákazníka
- společenské a svatební účesy
- vlasové poradenství

Pro domácí použití nabízíme produkty značky Orofluido a Seliar  Echosline..

Novinka keratinová maska

Vlasy se umyjí keratinovým šamponem, nanese se hloubková keratinová maska, která se zabalí do igelitové čepice a dá zahřát pod teplo na 15 min. Výsledkem budou krásné, lesklé vlasy. Keratin regeneruje a hydratuje poškozené vlasy. Nabídka se vztahuje na všechny délky vlasů.

Barvení vlasů metodou Ombre hair

  • Prosvětlení vlasů metodou světlo a stín (Ombré) uchvátilo kadeřníky i jejich zákaznice po celém světě. Jedná se o postupné zesvětlování vlasů od nejtmavších tónů až třeba k úplné blond v konečcích.
  • Ombre hair je speciální technika barvení vlasů. V zahraničí je známá pod názvem balayage - označení pochází z francouzského pojmu “balayage” (natírat). Tato metoda vznikla přibližně v 70. letech 20. století ve Francii, velmi populární se stala v USA.
  • Lze použít všechny barvy na přírodní vlasy.
  • Ombré nemusí být pouze výsadou tmavovlásek – stačí postup obrátit a místo na konečky nanést tmavší barvu ke kořínkům.

Vzhled ombre hair

  • Znakem ombre hair jsou velmi tmavé vlasy u kořínků, které postupně světlají až zpravidla k blond barvě konečků vlasů. Výsledkem by měla být velmi přirozeně odstupňovaná barva vlasů, konečky mají vypadat jako “vyšisované” od slunce.

Barevné kombinace ombre hair

  • Klasickou barevnou kombinací tohoto stylu je tmavá (hnědá až černá) a blond barva vlasů. Ombre hair může ale být i barevnou záležitostí, konečky mohou být např. fialové, červené nebo zrzavé.

 

Fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.